دیوارلب بستری رایگان
به راحتی آگهی خرید یا فروش خود را در پلتفرمی تخصصی ثبت کنید
نیازمندی های علوم و صنایع
به صورت تخصصی آگهی خرید و فروش خود را منتشر کنید
بی نهایت آگهی!
به تعداد مورد نیاز آگهی منتشر و آنها را مدیریت کنید
Previous
Next

با دیوارلب آشنا شوید

دیوارلب یک بستر اختصاصی در حوزه علوم و صنایع وابسته به آزمایشگاه و پزشکی ایجاد کرده که بصورت رایگان ارتباط مستقیم بین عرضه کننده و مصرف کننده را ایجاد می کند. با استفاده از این بستر اینترنتی شما می توانید بدون واسطه و به سادگی کالا و یا خدمات قابل ارایه خود را آگهی کنید و یا آنچه را نیاز دارید جستجو کنید. دیوارلب در خرید و فروشِ شما هیچ دخالتی ندارد بنابراین جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

تجهیزات آزمایشگاه

آموزش و استخدام

تجهیزات اندازه گیری

تجهیزات پزشکی

تجهیزات فرآیند

تعمیر و نگهداری

آخرین آگهی های منتشر شده

آخرین مطالب دیوارلب

دیوارلب به راحتی چند کلیک

امروزه که دیده شدن سخت شده ، کاربران به دنبال پلتفرمی هستند تا به راحتی بتوانند خدمات یا محصولات خود را به جامعه هدف و مخاطب خود معرفی کنند. حتی اگر به دنبال آن هستند بتوانند راحت و مطمئن پیدا کنند.

دیوارلب اکنون در حوزه آزمایشگاه و پزشکی و به صورت تخصصی این بستر را پیاده سازی کرده و مهم تر آن که مجموعه و شرکت های معتبر و بزرگی در آن مشغول به فعالیت هستند و محصولات و خدمات خود را آگهی می کنند. همین بروز بودن باعث پیوستن همکاران زیادی در این حوزه به دیوارلب شده و ما بر این باوریم تا این زیرساخت را بهتر کنیم تا علاوه بر کمک به توسعه این صنعت به ارتقاء کسب و کارهای مرتبط نیز کمک کرده باشیم.

logo-samandehi
دیوارلب دارای نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین ثبت شده در سامانه مدیریت رسانه های دیجیتالی می باشد. از این رو می توانید به راحتی نسبت به انتشار آگهی های خود اقدام نماید.
لازم به ذکر است که دیوارلب متعهد به حفاظت از اطلاعات شما و حریم خصوصی است و تمامی اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد بود.